Пт. Лип 12th, 2024

І що буде з окупованими територіями

Провидиця Поліна Корнієнко розповіла, що до припинення бойових дій в Україні залишилося декілька місяців. Проте повернення територій, захоплених росією, до кордонів 1991 року найближчим часом, ймовірно, не відбудеться.

За її словами, вже восени 2024 року бойові дії в Україні припиняться внаслідок укладеної з росією угоди, а вже навесні 2025 року додому повертатимуться українські військовополонені. Втім, повернення окупованих росією територій найближчим часом може не статися. Та українцям зараз не варто концентруватися на темі повернення територій, оскільки це вже перейшло в межі торгово-політичних питань.

Зараз головним повинно бути те, щоб припинилися вбивства, військові з фронту повернулися додому, а Україна почала життя по-іншому, де головним буде відновлення і процвітання, мирне й забезпечене життя людей. Загальна енергетика росії зараз стає теплішою, і можливостей домовитися стає більше, ніж на початку чи через рік війни, – розповіла Поліна Корнієнко.

Після припинення бойових дій до України повернуться лише 10-15% тих українців, які покинули свої домівки на початку війни.

Причому вони будуть добре розуміти, куди і на що вони повертаються, бо їм доведеться будувати своє життя з нуля. Взагалі, до України буде приїжджати багато туристів, які захочуть тут жити – вони теж будуть входити до цих 10-15%, – пояснила провидиця.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.