Пн. Гру 11th, 2023

Сучасні споживачі висувають свої вимоги до товарів та послуг. І на першому місці, особливо, якщо мова про послуги – це практичність-простота-надійність-прозорість-безпечність. Так, таку вимогу складно визначити одним поняттям, але суть в тому, що людина, яка вирішила скористатися якимось сервісом, оцінює його саме по цим параметрам.

Наприклад, придбання залізничних квитків з попереднім відвідуванням каси на вокзал – це вже в минулому. По-перше, це час, по-друге, це нерви. Достатньо згадати ці неймовірно довгі черги і напружений емоційний фон. Але яким іншим способом можна придбати квиток на поїзд? Дуже простим, практичним і зручним – за допомогою онлайн сервісу. Все що вам треба – знайти той самий надійний сервіс. Але і це не проблематично. Бо: існує пошук Google, який спрямує вас на популярний і перевірений ресурс, існують рекомендації знайомих і безперечно, існують рейтинги. І як показує практика, шукаючи онланй сервіс, який допоможе придбати квиток на потяг швидко і безпечно, Ви потрапите на https://proizd.ua/ і не пожалкуєте. Бо тут на вас чекають не тільки квитки, але і багато корисної інформації, як-то розклад руху потягів, маршрути, статистика, інформація щодо вільних місць тощо. Е-підтримка, яка функціонує в режимі нон стоп – ще одна перевага, якою можуть скористатися всі відвідувачі ресурсу.

Але про все поетапно

Неможливо зустріти людину, яка хоча б раз в житті не планувала подорож потягом і не купувала квитки. Якщо хочете щоб навіть перша спроба (перший досвід) був позитивним та безпроблемним, скористайтеся ресурсом https://proizd.ua/.

Наша особливість це і є те омріяне: практичність-простота-надійність-прозорість-безпечність. Обираєте потрібний напрямок і пошукова система надає Вам максимально детальну інформацію про існуючі маршрути. Вам не доведеться згадувати номер потяга чи назву якоїсь рідкісної станції. Працювати з нашим сервісом дуже просто і зручно. Вам достатньо вказати точку відправлення (Київ, Львів, Харків і т.д.) та бажану дату поїздки. Система запропонує вам всі доступні варіанти на конкретний день. І це ще не все.

Оскільки Укрзалізниця постійно запроваджує нові послуги та нові напрямки, наша система дуже швидко реагує на ці зміни чи нововведення. Для тих хто подорожує часто, пропонуємо підписатися на наші новини і ви завжди будете в курсі всіх акцій, оновлень, запроваджень.

Наш сервіс розроблений людьми для людей, а це значить що користуватися пошуковими фільтрами просто і зрозуміло всім. Якщо виникають питання – наша служба підтримки працює 24/7.  А якщо виникають сумніви щодо надійності сервісу, то рекомендуємо або переконатися в цьому на власному досвіді, або почитати відгуки про роботу нашого ресурсу. Як показує практика, купувати квитки на потяг у нас – не менш надійно, ніж робити це придбання в касі вокзалу. Але при цьому ми, на відміну від каси, пропонуємо безліч переваг:

  • Швидкість (економія часу);
  • Простота та практичність (мінімум кліків мишкою для пошуку та замовлення квитка);
  • Безпечність (ми гарантуємо збереження інформації про наших Клієнтів та забезпечуємо безпечність проведення платежів);
  • Інформативність (вся інформація доступна на сайті і постійно оновлюється в режимі онлайн). Виникло питання – консультуємося прямо на сайті у розділі «часті питання». Не знайшли відповіді – зв’язуємося зі службою підтримки. 

Щоб гарантувати постійне забезпеченні інформацією наших клієнтів на сайті розміщені табло з даними прибуття та відправлення потягів (надається також інформація про колію та статус потягу), розклад руху по всім станціям від точки відправлення до кінцевої точки, статистика проданих квитків тощо. Всі дані подаються для зручності в таблицях і зрозуміти їх не важно навіть якщо вас складно назвати просунутим користувачем онлайн сервісів. 

Все просто, зручно, безпечно і надійно – саме тому кількість онлайн сервісу з придбання квитків а потяг «Проїзд» постійно зростає і, як свідчить статистика, більшість з тих хто один раз скористався нашими послугами, повертається до нас знову.

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *