Чт. Тра 30th, 2024

Рівненською обласною державною адміністрацією продовжено прийом документів на отримання часткової компенсації за придбане (модернізоване) обладнання суб’єктами малого і середнього підприємництва.

Перевага надається суб’єктам малого і середнього підприємництва, які виготовляють товари оборонного призначення або надають послуги у цій сфері.

Фінансова підтримка не надається суб’єктам малого і середнього підприємництва, які підпадають під обмеження щодо надання державної підтримки, визначені статтею 13 Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні».

Для отримання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва необхідно подати такі документи:

  • заява на отримання фінансової підтримки за формою згідно з додатком 2 ( .docx , 23.02 Кб ) до Порядку;
  • згода ( .docx , 27.98 Кб ) на обробку персональних даних;
  • бізнес-план;
  • копії підтвердних документів, які свідчать про придбання обладнання (договір, акт приймання-передачі, рахунок, накладна, декларація);
  • копії розрахункових документів про оплату (платіжне доручення, меморіальний ордер, виписка з рахунку, чек);
  • письмове зобов’язання повернути до обласного бюджету у місячний строк бюджетні кошти у разі встановлення контролюючими органами факту їх незаконного одержання та/або нецільового використання (довільна форма).

Прийом документів здійснюється департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації – організатором конкурсного відбору на електронну пошту viddilmpekon@gmail.com в одному примірнику у форматі Portable Document Format, який засвідчується електронним цифровим підписом до 29 вересня 2023 року.

Довідкову інформацію можна отриматиза номерами телефонів: 695-215, 695-293 або електронною поштою: viddilmpekon@gmail.com.

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.