Сб. Лют 24th, 2024

Молодший сержант 1 Єгерського взводу 6 Єгерської роти 2 Єгерського батальйону Федорчук Максим Іванович, 14 жовтня 2023 року близько 21:20, отримав поранення внаслідок ворожого танкового обстрілу. Перебуваючи на бойовій позиції «Суслік» поблизу н.п. Новоєгорівка Луганської обл.

 Про це йдеться в тексті петиції.

На момент поранення перебував у засобах індивідуального захисту військовослужбовця. Не знаходився у стані алкогольного, токсичного чи наркотичного сп’яніння. Одержав вогнепальне осколкове проникаюче поранення живота. Вогнепальні осколкові сліпі поранення нижньої третини лівого стегна, правої пахової ділянки, лівої кисті з переломом 4-5 п’ясткових кісток. Вогнепальне осколкове дотичне поранення верхньої третини правої плечової кістки, потрапив до реанімації в місто Харків. Максим боровся за своє життя до останнього. Йому ампутували нижню кінцівку, та робили все можливе задля того, щоб він вижив та мав світле майбутнє. Проте, 29 жовтня 2023 року Максим все ж таки загинув.

Федорчук Максим народився 11 серпня 1995 року в селі Світанок що на Кореччині.Максим загинув досить молодим, не встиг створити сім’ю. В доволі ранньому віці в Максима загинула мати, тому з рідних залишилися лише батько, сестри та племінники. З перших днів повномасштабного вторгнення Максим добровольцем пішов воювати. З самого початку служби приймав участь у найгарячіших точках бойових дій, а саме – оборона населених пунктів Донецької області, де отримав поранення, однак, відразу ж повернувся на фронт. Вкінці липня 2023 року був переведений на Куп’янський напрямок де також приймав активну участь в бойових діях на данному напрямку

Серед побратимів славився своїм оптимізмом. Максим віддав своє життя задля нашого майбутнього, майбутнього наших дітей та майбутнього України.

Шановний пане Президент! Прошу Вас розглянути данну петицію про присвоєння почесного звання “Герой України” (посмертно) військовослужбовцю Збройних Сил України ФЕДОРЧУКУ МАКСИМУ ІВАНОВИЧУ

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *