Вони мають низку переваг
В системах домашньої фільтрації основною проблемою стає технічне обслуговування, оскільки більшість пристроїв має здатність швидко забруднюватись. При цьому для заміни картриджів або очистки потрібно розібрати систему та витратити досить багато часу на збірку. Можна скоротити витрати на утримання за допомогою самопромивних фільтрів.
Що таке самопромивний фільтр
Домашня очистка води може бути простою або комплексною — для боротьби з усіма видами забруднень. В будь-якому разі в пригоді стануть фільтри самопромивні, які потребують мінімум зусиль та часу. Вони можуть бути для тонкої та грубої очистки, залежно від розміру частинок. В конструкції передбачено спеціальний вентиль або клапан, за допомогою якого запускають очищення. Фільтруючим елементом виступає сітчатий картридж, який за необхідності можна витягнути та промити. Але перевага подібних пристроїв у простоті технічного обслуговування — не потрібні зайві рухи та складні процедури: достатньо відкрити клапан, щоб забруднення змило зворотним потоком води в каналізацію. Прості в обслуговуванні фільтри застосовують у квартирах, приватних будинках, на підприємствах. Всередині пристрою вбудована турбіна, яка допомагає обертати сітку та рівномірно її промивати для видалення осадків. Струмінь води здатен впоратись навіть із застарілими відкладеннями, без хімічних чи механічних засобів. Але для магістралей гарячої та холодної води необхідно вибирати різні моделі, згідно з температурним режимом.
Переваги придбання самопромивного фільтру
Переважно самопромивні вироби використовують для механічної очистки, тобто початкового етапу фільтрації. Вони захищають подальші фільтри від найбільш грубих часток, зокрема піску, металу, іржі. Для захисту делікатних елементів варто придбати якісну модель на ecosoft.ua. Самопромивний фільтр має вигляд прозорої колби, яку встановлюють на початку системи очищення. Він виконує попередню очистку від крупних часток та видимих домішків, щоб захистити наступні пристрої від механічного пошкодження. Серед головних переваг виділяють такі:
- процес очищення займає мінімум часу;
- не потрібно застосовувати додаткові інструменти;
- відсутні витрати на послуги фахівця з обслуговування;
- не треба відключати подачу води на час процедури;
- використовується один багаторазовий картридж.
Вода просто проходить крізь фільтр, а зупинені сіткою домішки падають у спеціальну порожнину. З часом на самій сітці і в ємності збирається багато різноманітних забруднень, які необхідно видаляти. В найпростіших пристроях це роблять ручним методом: вмикають зливний кран — і потік води вимиває бруд у каналізацію. Напівавтоматичні та автоматичні практично не потребують участі людини, навіть можуть самостійно визначати необхідність чистки за допомогою датчиків.
*