Сб. Чер 22nd, 2024

Прикмети наших пращурів

Куряче яйце є одним з найпотужніших предметів чорної магії. З його допомогою можна легко навести порчу, як на одну людину, так і на всю сім’ю.

Якщо знайшли куряче яйце у себе в городі або біля будинку, то з ним слід бути дуже обережним, і, ні в якому разі не брати в руки.

Куряче яйце, якщо над ним проведено магічний ритуал, може завдати шкоди здоров’ю, залучити бідність і навіть смерть. Піднімати яйце з землі потрібно з допомогою лопати чи совка.

Потім потрібно покласти його на картон, підпалити і дочекатися поки яйце повністю згорить. Якщо в цей час виділяється чорний дим, то на яйце, дійсно, була наведена порча. Після того, як все згорить, попіл треба закопати, а місце полити святою водою.

Якщо було знайдено пасхальне яйце, це також погана ознака, а ще гірше, якщо його було знайдено в будинку. В такому випадку, негативна енергія вже поширилася по всьому житлу.

Щоб очистити будинок, необхідно над яйцем провести ритуал спалення, а по дому пройтися з запаленою церковною свічкою, а також окропити його свяченою водою.

ДжерелоДжерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.