Ср. Лип 24th, 2024

Побачити веселку – гарна прикмета

Здавна існують різноманітні прикмети, пов’язані з веселкою – вона завжди символізує благословення, щастя і божу благодать.

Існує прикмета, якщо пощастило побачити веселку цілком, у всій красі, а не лише фрагмент – то чекайте закінчення будь-яких негараздів і труднощів. Це прекрасний знак, він обіцяє білу смугу в житті і щастя.

Особлива удача побачити відразу дві веселки, в різних місцях неба. Це рідкість – багатьом людям за все життя не вдається побачити подвійне диво.

Якщо ви побачили на небі одночасно в різних місцях дві веселки – знайте, бажання здійсняться, і скоро настане дуже сприятливий і щасливий життєвий період.

Якщо вдасться пройти під веселкою, знайте, що у вас зараз є шанс здійснити  будь-яку мрію. Згадайте заповітне бажання – краще, якщо воно у вас буде пов’язано з чимось більшим, нематеріальним – любов, здоров’я і так далі. І пройдіть під веселкою – тепер точно знайте, це бажання здійсниться дуже швидко.

Є повір’я, нібито там, де бере веселка свій початок, лежить скарб. А ще цікаве давнє повір’я говорить, що цілющими властивостями володіє вода, з якої «росте» веселка. Ця вода може подарувати і довгоочікувану дитину, і одужання важкохворому.

Рідко кому доводиться побачити веселку взимку. Якщо вам пощастило – знайте, вас буде супроводжувати величезна удача, можна сміливо ризикувати, задумувати і реалізовувати великі плани і не боятися труднощів.

Веселка – це той рідкісний випадок, коли про природне явище немає жодної негативної прикмети.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.