Чт. Лип 18th, 2024

Проєкт створений дитячим фондом ЮНІСЕФ спільно з Міністерством освіти і науки для підтримки розвитку й навчання дітей віком від 3 до 6 років в умовах призупинення освітнього процесу в дитячих садочках через війну.

ЮНІСЕФ розробив 10 театралізованих сценаріїв із різними сюжетами, що зображують різноманітні ситуації з повсякденного життя.

Головні персонажі гри Іскорки —Бринь, Жуж, Пум та Міо поведуть малечу до парку та дитсадка, пограють із ними на майданчику та почитають у книгарні, придбають корисну їжу в магазині, перейдуть дорогу, а також відвідають сад та город.

Через інтерактивну гру з казковими персонажами діти вчаться краще ладнати з однолітками та дорослими, розуміти свої емоції, дізнаються більше про навколишній світ, здорове харчування та безпечну поведінку, розвивають креативність.

Після розігрування кожного сценарію діти виконують різні вправи в ігровій формі для засвоєння матеріалу: малюють, виконують руханки та грають в розвиваючі ігри.

Відвідати заняття може кожен охочий. Ляльковий театр «Іскорки Суперсил» чекає дошкільня щосереди, о 15 годині, у Костопільській міській публічній бібліотеці.

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.