Пн. Чер 17th, 2024


За словами нумерологів, все залежить від дати його укладання

Нумерологи та астрологи вважають, що стосунки між чоловіком і дружиною залежать від розташування зірок у день весілля та дати одруження.

Як стверджують експерти, найкращий час для весілля можна обрати, скориставшись звичайним підрахунком.

Щоб спрогнозувати, які  будуть  стосунки між подружжям, треба вирахувати число їхнього шлюбу.

 

Для цього додати всі числа. Наприклад, дата одруження 24.05.2022.

 

Додаємо 2 + 4 + 5 + 2 + 2 + 2 = 17. Якщо цифра вийшла двозначною, підсумовуємо цифри також, додаємо 1 + 7 = 8.

 

Таким чином, у нашому прикладі число шлюбу дорівнює 8.

 

Розшифрування чисел 

Одиниця. У такій сім’ї пануватиме мир і взаєморозуміння. Подружжя ніколи не зрадить своїх почуттів, навіть у найскладніших обставинах кохання в такої пари переможе. Шлюб, дата якого становить одиницю, буде міцним, сильним і довговічним. В такій родині подружжя поважає одне одного, прислухається до думки, цінує свою половину.

Двійка. За сім’ю, в якій дата укладення – двійка, можна лише порадіти, через те, що зазвичай таку родину створюють люди, дуже схожі за характером і за темпераментом. Чоловікові в такій парі комфортно, бо його права ніхто не утискає, тому що жінка тут берегиня, готова чекати на свою другу половинку вічно.

Трійка. У такій родині часто виникають проблеми на ґрунті непорозуміння одне одного. Обоє намагаються натягнути ковдру на себе, не думаючи про іншого. Такий шлюб приречений на суперечки й конфлікти, тому що його створюють люди, різні за способом життя і поглядами. Для чоловіка в такій сім’ї важливіше за все – він сам і його свобода, а жінка більше уваги приділятиме дітям, ніж чоловікові.

Четвірка. Така сім’я буде щаслива, якщо у них буде багато дітей. Кожна дитина робить таку сім’ю скелею, яку ніщо і ніхто не зможе зруйнувати. Чоловік налаштований на те, що в його родині повинен бути порядок у всьому. Жінка буде вдома, з дітьми, а чоловік – годувальником, готовим заради щастя сім’ї на будь-які жертви.

П’ятірка. В цьому шлюбі все має бути ідеальним, зокрема й стосунки, тому будь-який конфлікт вирішується миром і розмовами. Проте подружжя ніколи не зізнається в тому, що у них є якісь претензії одне до одного, тому все життя можуть прожити з образою в душі одне на одного. Чоловік не любить, коли йому суперечать, але завжди стерпить, якщо дружина раптом проявить характер на людях, і лише вдома поставить її на місце, адже для нього дуже важливо, що подумають люди. Жінка буде відчувати свободу у всьому, поки не стане на шляху у свого чоловіка – на шляху його роботи, мрії тощо.

Шестірка. В цій родині повинен бути хтось один головний, інакше дуже скоро такий шлюб припинить своє існування. Тому якщо в сім’ї поєднуються два лідери, вона довго не проіснує. Але якщо хтось один готовий пожертвувати своїми принципами, то шлюб збережеться надовго. Чоловік у такому шлюбі завжди хоче бути головним, і йому це вдасться. Жінка буде відчувати себе незатишно в такій сім’ї, але готова буде терпіти, якщо це потрібно для збереження родини.

Сімка. В такій сім’ї пануватиме гармонія і взаєморозуміння. Головне місце в такому шлюбі посідають побут і фінансова стабільність, до якої будуть прагнути обоє в подружжі. Але щойно фінансовий добробут буде досягнутий, вони розслабляються і починають шукати одне в одного недоліки, що може призвести до розлучення. Чоловік готовий йти на компроміс заради щасливої ​​родини, для нього це найважливіше, жінка відчуває себе затишно і комфортно.

Вісімка. У такій родині подружжя буде нескінченно щасливе й задоволене одне одним, навіть якщо на їхньому шляху будуть зустрічатися негаразди. Для них найважливіше – взаєморозуміння і взаємодопомога. Чоловік буде все життя любити свою другу половинку, а жінка буде насолоджуватися любов’ю свого чоловіка.

Дев’ятка. Не дуже вдала цифра для ідеального шлюбу. Можуть виникнути неприємності на ґрунті недостатньої уваги одного з партнерів до іншого. Найімовірніше, виною тому буде або бізнес, або робота, або ще якісь важливі для чоловіка мотиви, щоб знехтувати інтересами другої половинки. Чоловік у такій сім’ї зазвичай кар’єрист, сім’я для нього завжди на другому плані.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.