Він неодноразово порушував правила
Нетверезий водій скутера у Дубні перевозив підлітка без мотошолома. Окрім цього двоколісний не мав номерного знака. Це сталося днями. Екіпаж патрульних зупинив водія і під час спілкування у 40-річного керманича виявили ознаки сп’яніння.
Драгер показав, що рівень алкоголю у його крові втричі перевищував допустиму норму.
Ба більше, патрульні встановили, що чоловіка вже двічі притягали до відповідальності через їзду на підпитку. За це суд позбавив його права керування на 5 років.
Тепер за повторні правопорушення чоловіку загрожує близько 100 тисяч грн штрафу.
![](https://radiotrek.rv.ua/uploads/media/4e/ab/4eabdd2d9c7841b1af842dc79823550d_orig_thumb.jpg)