Європа в паніці, Оленченко говорить про ІПСО
Насправді, з «Орєшніком» Путіна не все до кінця зрозміло, і в цьому головна заковика
З одного боку говорять про «міжконтинентальну ракету», яка типово має бити саме – через океан і з виходом у космос.
- Від того, місця де було запущено ракету до Дніпра трохи більше 1000 км. На такі відстані «міжконтинентальні ракети» не здатні літати в принципі. Однак у випадку з «Орєшніком» виглядає, що 6 елементів боєголовки падали на землю як метеорити (огорнуті плазмою).
- Це змушує декого припускати, що їх таки, дійсно, скинули десь з космосу. При цьому, охоплені вогнем елементи впали досить купно, так наче ними керували в польоті, що в принципі є – неможливим з точки зору фізики, якщо це реально був гіперзвук, і вказані елементи летіли майже вертикально до землі – огорнуті плазмою – зі швидкістю 5-6 махів.
Одним словом, все, що стосується «Орєшніка» виглядає досить дивним, незрозумілим і в уяві багатьох на Заході – страшним.
Як пише оглядач Олексій Кущ
– Почалося інформаційне прогрівання на предмет «гіперзвуку».
Загалом, не виключено, що на майбутній зустрічі Трампа та Путіна можливо буде обговорюватися щось на зразок «угоди про нерозповсюдження та обмеження використання гіперзвукового наступального потенціалу».
Й загалом тема «стратегічного неядерного стримування», оскільки щодо ядерки все вже сотні разів обговорювалося та підписувалося. Та й не вірить ніхто у ймовірність ядерної війни.
А ось поширення гіперзвуку – це нова системна загроза: і для ЄС, і для Ізраїлю, і для Японії.
А також і для морського домінування США.
Натомість Владислав Оленченко бачить за всім, що відбувається зараз, хитру гру адміністрації Байдена та «Демократів» у цілому, задача яких – залишити Трампу максимально важкий спадок та задачу, яку той не зможе розв’язати:
– Масована ракетна атака по енергооб‘єктах в Україні, після довгої паузи перед цим, але без якихось повідомлень про влучання та значні руйнування.
Крок у відповідь з боку США – дозвіл та ракетна атака по військових об‘єкта на території Брянщини та Курщини, але знову – без якихось повідомлень про значні руйнування.
Повідомлення про закриття посольства США у Києві через загрозу ракетного удару по Києву (чому по Києву?).
Крок у відповідь на відповідь – ракетна атака по Южмашу важкою міжконтинентальною балістичною ракетою Рубєж/Булава/Арєшнік з невідомо якими боєголовками, але знову без повідомлень про масштабні руйнування…
Є певні підстави стверджувати, що спільними скоординованими діями Вашінгтону та кремля, відносно України та громадян Заходу здійснюється ІПСО масштабів пандемії 2020-го року.
Мета операції: створити таку ситуацію на 20 січня2025-го року, щоб путін міг запропонувати Трампу капітуляцію США в Україні та Європі, а Трампу було вигідно її прийняти, прикрившись лозунгами «зупинити війну і врятувати світ від ядерної катастрофи».
Автори і виконавці такої операції намагатимуться вивести західні та українське суспільство на такий рівень переляку, коли Трампу простять будь-яку ціну, яку він сплатить за «порятунок світу», вступивши на посаду.
Простять навіть згоду на передачу п’яти областей України у склад рф, а іншої частини території України – під протекторат кремля (з призначенням кремлівських маріонеток президентами та парламентарями України).
Кошмарять публіку дуже потужно і технологічно, змушений визнати. Пересічні – на грані істерики…
Але… Якщо ми з вами читаємо цю гру адміністрації Байдена та кремля, то команда Трампа точно має читати цю гру та буде її ламати жорстко, досить несподіваними засобами.
Несподіваними для кремля, звісно.
А нам треба трохи заспокоїтись, трохи поспати і зайнятись справами. Тільки не питайте у мене якими справами вам зайнятись, друзі!
Тим часом американський російськомовний оглядач Борис Пінкус припускає, що Трамп зі своїм талантом переговорника все ж знайде спосіб досягти примирення, хоча
2025-ий рік це не 2017 рік. Ситуація на багато гірша та складніша.
Попередня адміністрація, посутньо здала Україну, допустивши цю війну. Тепер досягнути справедливого миру буде важко, але….
Трамп може знайти рішення. Він прекрасний переговорник.
Одним із варіантів цього рішення може бути – Китай.
Сі Цзіньпін на багато розумніший за Путіна, а Трамп має економічні важелі, аби вплинути на Китай.
Ми можемо різні варіанти собі прораховувати, але Трамп спробує відповідне рішення знайти.