Вона була дуже гарна
Володимир та Олена Зеленські відвідали Нормандію, щоб взяти участь у низці важливих заходів. Перша леді України змінила два стильні та трендові образи під час поїздки.
Олена Зеленська з літака вийшла в чорному жакеті та штанах трендового фасону того ж кольору. Образ перша леді доповнила темною футболкою та лаковими лоферами.
А для свята Зеленська обрала інший образ.
На публіці дружина президента з’явилася в чорному брючному костюмі, що складається з піджака і брюк-кльош зі «стрілками». Олена доповнила вбрання туфлями з гострим носком, поясом, блузою з коміром Аскот та брошкою у вигляді глечика-півника від українського бренду GUNIA Project.
![](https://radiotrek.rv.ua/uploads/media/98/10/9810c19b2e1f7486d0525f13c3yz78e0_orig_thumb.jpg)
Ця прикраса має особливий сенс, оскільки його творців надихнула історія глечика у формі півня, який уцілів після влучання російської ракети у житловий будинок у смт Бородянка в Київській області.
Він став своєрідним символом стійкості українського народу.
![](https://radiotrek.rv.ua/uploads/media/17/1a/171a039d201ef23870e0a5da1d84af2b_orig_thumb.jpg)
![](https://radiotrek.rv.ua/uploads/media/98/21/98211315168758e7986d623c588909f1_orig_thumb.jpg)
![](https://radiotrek.rv.ua/uploads/media/91/dc/91dc5d10eded6be2f4c890a0e8cd0585_orig_thumb.jpg)
![](https://radiotrek.rv.ua/uploads/media/a8/22/a82297ba7842f551b42bb30b38c717a5_orig_thumb.jpg)