Сб. Кві 13th, 2024

Фото з архіву

У селі Волошки, що на Рівненщині, діє один із шести молодіжних пластових вишкільних центрів в Україні.

 Про це під час брифінгу в Рівненської ОДА розповіла директорка Рівненського обласного молодіжного пластового вишкільного центру Оксана Скляр.

«Перший пластовий гурток в області заснували у 1922 році в селі Олександрія. Тож два роки тому ми відзначили сторіччя діяльності організації на Рівненщині. І сьогодні, незважаючи на останню пандемію та повномасштабну агресію, пластовий рух розвивається та долучає все більших юних українців», – розповіла спікерка.

До слова, у 2016 році було прийнято програму підтримки пластового руху в Рівненському районі. За словами Оксани Скляр, це стало поштовхом до утворення гуртків Пласту майже в кожній школі району.

Загалом ж пластові гуртки діють в 28 громадах області.

«На сьогодні бажаючих приєднатись до Пласту вдосталь. При цьому організації вкрай не вистачає виховників, які проводять заняття з дітьми. Тож закликаємо бажаючих долучатись та виховувати свідоме покоління українців», – наголосила Оксана Скляр.

Ознайомитись детальніше із діяльністю Пласту та дізнатись контакти організації можна на офіційному сайті – https://www.plast.org.ua/

Нагадаємо, Пласт – це національно-скаутська організація України, що заснована у 1912 році. Метою Пласту є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді. 

Про це повідомила пресслужба Рівненської ОВА.

Читайте також: Бейбі-бум серед тварин: у Рівненському зоопарку показали малят (ВІДЕО)

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.