![](https://lyubeshiv.rayon.in.ua/storage/cache/images/upload/news/13/2023-09/27-DedUvQNq/700x371-6513eb0dac78c.jpg)
Чоловіка притягнули до відповідальності за порушення правил дорожнього руху в стані алкогольного сп’яніння.
Любешівський районний суд на днях розглянув справу про притягнення до адміністративної відповідальності військовослужбовця. Про це Район.Любешів дізнався із судової постанови від 18 вересня.
Згідно з постановою суду, 15 червня 2023 року, близько 17:00 години, в селі Дольськ по вулиці Садова, чоловік керував мопедом «Хонда Діо» в стані алкогольного сп’яніння, чим порушив вимоги пункту 2.9а Правил дорожнього руху.
Огляд на стан сп’яніння проводився у медичному закладі зі згоди водія.
У судове засідання чоловік не з’явився.
Суд наклав на порушника штраф 17 тисяч гривень.
Читайте також: У Ветлах п’яний мотоцикліст не зупинивсь на вимогу поліції