Пт. Кві 19th, 2024

У Нововолинську шукають фахівця, який очолить організаційно-виконавчий відділ

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради інформує про вакантну посаду начальника організаційно-виконавчого відділу ради.

Про це повідомили на сайті міста.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Знання Конституції України та законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про статус депутатів місцевих рад».

Начальник відділу забезпечує: організаційно-методичне забезпечення діяльності міської ради, її постійних комісій і депутатів; планування роботи міської ради; здійснення контролю за організацією виконанням рішень міської ради, облік контрольних рішень міської ради; взаємодія з виконавчими органами міської ради з організаційних питань.

Для участі у співбесіді просимо надсилати резюме на електронну адресу: [email protected]

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків на посаді, умов та розміру оплати праці, інші дані про роботу надаються відділом персоналу виконавчого комітету Нововолинської міської ради за телефоном 31432 з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 16:00.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.