Нд. Кві 14th, 2024

Дата: 27.09.2023 15:51

Кількість переглядів: 433


Мужні, справедливі, витривалі та чесні — такі наші захисники. Вони особливі, бо стоять за найдорожче, що є у їхньому житті – рідних людей, села, міста, за свою Україну. Завтра ми попрощаємося із жителем нашої громади, захисником країни, щирою людиною Олександром Кирішою…

Під час ведення бойових дій в районі н.п. Роботине Запорізької області в результаті мінометного обстрілу молодший сержант Олександр Киріша, позивний Монах, 26 червня 2023 року отримав поранення. Три місяці лікарі боролися за життя Олександра, але 26 вересня 2023 року він помер в міській лікарні м.Ужгород.

Олександр Киріша народився 16 серпня 1977 року у Великому Мидську, тут будував своє життя. Закінчив місцеву школу. До початку повномасштабного вторгнення працював на пилорамі та займався ремонтними роботами. Молодший сержант був мобілізований на військову службу 22 січня 2023 року. Захисник під час служби отримав два порання.

Він мав щире та добре серце, безмежно любив рідних, людей, Україну. Завжди хвилювався більше за інших, аніж за самого себе. Саме таким назавжди буде в пам’яті близьких Олександр Киріша. У Героя залишилась сестра.

28 вересня просимо жителів Костопільської громади віддати шану та належно зустріти Героя.

28 вересня, 09:50 – в’їзд похоронного кортежу із загиблим до Майдану Шевченка.

Прощання з Героєм відбудеться 28 вересня у селі Великий Мидськ:

11:15 – 11:30 – в’їзд похоронного кортежу до села

12:30– чин похорону буде звершуватись священниками ПЦУ біля домівки загиблого Героя . (с.Великий Мидськ, вул. Князя Романа ,9 )

По завершення  чину поховання відбудеться піша хода до місцевого кладовища. Поховають Олександра на кладовищі в с. Великий Мидськ.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким людям загиблого. Вічна пам’ять..

Нагадаємо, що в День жалоби на території громади буде приспущено Державний Прапор України на будівлях органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій. Заборонено вмикати розважальну музику в громадському транспорті, магазинах та закладах харчування.


« повернутися

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.