Пт. Кві 19th, 2024

Мобільний зв’язок на Рівненщині працюватиме й під час можливих блекаутів, кажуть у Рівненській ОВА.

Базові послуги голосового зв’язку працюватимуть навіть у випадку тривалих блекаутів. Про це йшлося під час наради у Рівненській ОДА із керівниками мобільних операторів у Рівненській області.

«Обласна влада готова надати будь-яку допомогу за необхідності. У випадку блекаутів чи інших надзвичайних ситуацій, важливо забезпечити стабільність голосових послуг. Це необхідно як для населення регіону, так і для роботи критичних служб та органів», – сказав перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

Керівники місцевих представництв усіх трьох операторів, які здійснюють свою діяльність на Рівненщині, пояснили, що відповідна інфраструктура готова до різних сценаріїв. Зокрема, вузлові станції зв’язку укомплектовані альтернативними джерелами живлення, а також запасами пального.

Вони також зазначили, що в критичних умовах в першу чергу забезпечується робота голосового зв’язку. При цьому послуги мобільного інтернету можуть залишатись недоступними.

Звертаємо увагу тергромад, установ та організацій області: якщо ви маєте потужні генератори неподалік базових станцій, у випадку блекауту за зверненням операторів приєднуйте їх до альтернативного електропостачання. Це важливо для забезпечення зв’язку, – зазначили у Рівненській ОВА.

Читайте також: На Рівненщині за програмою “єОселя” видали 359 іпотек

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.