Пт. Чер 21st, 2024


Всі роботи мають виконати цього року

Фото з google maps

Муніципальний бізнес-коворкінг вартістю понад 35 мільйонів гривень створять у Рівному.

Облаштують його внаслідок реконструкції приміщення на вулиці Поштовій, де проводять сесії міської ради. Як повідомили Радіо Трек у департаменті економічного розвитку, у приміщені буде  відділення ЦНАПу, офіс енергоефективності, конференц-зал, приміщення для проведення переговорів та open space простір для тимчасового розміщення новостворених та релокованих бізнесів.

Попередньо відомо, що роботи планують завершити до кінця вересня цього року. Поки ж місто шукає компанію, яка виконуватиме роботи з реконструкції. 

Нагадаємо, торік Рівне здобуло перемогу в конкурсі місцевих ініціатив в межах Проєкту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів (SRER)», яку реалізує ПРООН та фінансує уряд Німеччини.

Перевагу надавали проєктним ініціативам щодо переобладнання комунальних приміщень для приймання місцевих і переміщених малих та середніх підприємств, а також забезпечення обладнанням ділової інфраструктури.

Загальна вартість реалізації проєкту становить понад 35 млн грн, з яких внесок ПРООН – 26 683 245 грн, а виділена сума фінансування з бюджету Рівненської міської територіально громади становить 4 201 488 грн. Однак з бюджету громади мають виділити ще додаткові на реалізацію проєкту. Нині триває розрахунок потреби.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.