Нд. Кві 21st, 2024

Сьогодні, 31 жовтня, у Вараській громаді оголошено День жалоби – в останню путь проводжають В’ячеслава Леонідовича Лішуна.

44-річний житель Вараша загинув 17 жовтня від мінно-вибухової травми, коли разом з побратимами виконував бойове завдання біля с.Райгородка Сватівського району Луганщини.

В’ячеслав народився у Вараші. Після школи навчався на електрогазозварювальника у ПТУ-12 (зараз ПТУ ВП РАЕС). Працював старшим оператором у РЦ-2.

12 березня 2022 року добровольцем встав до лав армії для захисту нас з вами від ворога. Спочатку служив у 356-му навчальному артилерійському полку. Згодом був переведений до 68-ої окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша, де проходив службу на посаді вогнеметника у вогнеметному взводі роти радіаційного, хімічного, біологічного захисту. Воював біля Авдіївки, Мар’їнки, Вугледара та інших гарячих точках.

У червні 2022 року В?ячеслав одружився, перебуваючи на реабілітації після поранення. Сповнений сил повернувся назад на фронт.

Без батька залишилися повнолітня дочка та пасинок…

У громаді оголошено День жалоби за загиблим захисником. Згідно з розпорядженням міського голови, на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій громади має бути приспущено Державний Прапор України. Також на території громади обмежено проведення розважальних культурно-масових заходів.

Про це повідомили у пресслужбі Вараської міської ради.

Читайте також: Загиблому воїну Петру Босому з Сарненщини просять присвоїти звання Герой України

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.