Чт. Тра 30th, 2024

У понеділок, 30 жовтня, у Мульчицькому ліцеї освятили меморіальні дошки чотирьом Захисникам, що загинули із початку повномасштабного вторгнення – Василю Рибачику, Івану Рибачику, Миколі Жолондієвському та Дмитру Клімуку.

35-річний солдат Василь Рибачик народився у Мульчицях, після школи працював у сфері автоперевезень. Останнім часом проживав на території Полицької громади. До армійських лав Василя призвали наприкінці січня нинішнього року й зарахували номером обслуги 2 кулеметного відділення кулеметного взводу 33-ої окремої механізованої бригади. 31 липня підрозділи 2 механізованого батальйону, де служив наш земляк, вели стрілецький бій біля с.Мала Токмачка Пологівського району Запорізької області.

Микола Жолондієвський служив гранатометником у механізованому батальйоні 42-ої окремої механізованої бригади. 44-річного жителя с.Кримне мобілізували до війська у грудні 2022 року. Солдат загинув 21 червня цього року під час оборони наших позицій біля с.Діброва Кремінського району Луганської області, до 8 липня 2023 року вважався зниклим безвісти.

Дмитро Клімук народився у Кримному, навчався у школі у Мульчицях. На початку січня цього року його було призвано до лав ЗСУ. Пройшов вишкіл у 142-ому навчальному центрі ССО. Пізніше був переведений на посаду гранатометника до 37-ої окремої бригади морської піхоти. 31-річний житель села Кримне загинув 11 вересня, під час оборони біля с.Новомайорське Волноваського району на Донеччині.

Іван Рибачик житель с.Відродження Житомирської області народився і навчався в с.Мульчиці.

Військовослужбовець загинув 8 травня 2023 року в населеному пункті Білогорівка, Луганської області, виконуючи бойове завдання.

За інформацією Вараської міської ради.

Читайте також: На Дубенщині попрощалися із Захисником

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.