Пн. Чер 17th, 2024

Коли це станеться

Астролог Влад Росс заявив, що Україну схилятимуть до перемир’я після 6 червня 2024 року. За його словами, червень буде сприятливим часом для нашої держави, особливо в аспекті переговорів.

– 06.06.2024 лідери України та Франції, Володимир Зеленський та Еммануель Макрон, зустрінуться – і це стане новою зустріччю в новому нормандському форматі, – розповів він.

Як зазначив Влад Росс, ще за часів каденції колишнього президента Петра Порошенка за допомогою лідерів Франції та Німеччини вдалося посадити диктатора Володимира Путіна за стіл переговорів.

– Тож можна очікувати, що Україну схилятимуть до перемир’я, хоча фактично це буде примушування до капітуляції, – сказав астролог.

Загалом червень стане сприятливим часом для України.

– В червні буде позитивний час для України, бо планети, пов’язані з комунікаціями і переговорами – Венера і Юпітер – увійшли до знака Близнят. Як відомо, Юпітер – це планета щастя, дипломатії, досягнення важливих угод, тому можна очікувати важливих угод, – резюмував Влад Росс.

Влад Росс

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.