Сб. Чер 22nd, 2024


Їжа і пам’ять мають прямий зв’язок 

Правильне харчування, насичене жирними кислотами, антиоксидантами, вітамінами та мінералами, зміцнює здоров’я мозку та підвищує його активність. Міцнішою стає і пам’ять людини: як короткочасна, так і довготривала.

Однак, деякі  продукти мають зовсім протилежний ефект. 

Насамперед пам’ять погіршується через вживання фастфуду. Причому проблеми із запам’ятовуванням, спровоковані неправильним харчуванням, часто виявляють у молодому віці. З часом вони лише посилюються.

«Швидка їжа», яка зазвичай виявляється занадто жирною, солодкою та борошняною, а також випічка мають критичний вплив на організм. Особливо це стосується дітей та підлітків.

Харчування важливо контролювати з раннього віку, адже надалі пам’ять та загальний стан любителів фастфуду не покращаться навіть при переході на правильне харчування.

Проблеми із запам’ятовуванням майже неможливо усунути, якщо в підлітковому віці зловживати «сміттєвою їжею», – кажуть лікарі.

Повідомлення про здоров’я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем — звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікуванням.

 

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.