Пн. Гру 11th, 2023

Дата: 19.10.2023 09:38

Кількість переглядів: 5


18 жовтня  2023 року відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та землеустрою управління забезпечення роботи ради, бухгалтерського обліку, архітектури та  землеустрою Костопільської міської ради.
 

В малій залі засідань Костопільської міської ради, за адресою: вул.Незалежності, 7, відділом архітектури, містобудування та землеустрою проведено засідання архітектурно-містобудівної ради.

В засіданні прийняло участь 9 членів архітектурно-містобудівної ради (фахівці у сфері будівництва, містобудування та архітектури, представники ДСНС, Дерпродспоживслужби, Держгеокадастру). Вела засідання голова містобудівної ради – начальник відділу містобудування, архітектури та землеустрою, яка ознайомила присутніх з порядком денним.

    На розгляд було винесено наступні проєкти містобудівної документації:

  1. Внесення змін до детального плану території, що обмежується вулицею С.Руданського ( територія навколо житлового будинку по вул. С.Руданського, 2 та житлового будинку №34 по вул. Грушевського) та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль Костопільського району Рівненської області.
  2. Внесення змін до детального плану території, що обмежується вулицею Грушевського (від перехрестя з вул. 8 Березня до перехрестя з вул. Коперніка) та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль Костопільського району Рівненської області.
  3. Детальний план території, що обмежується земельною ділянкою по вул. Крип’якевича та прилеглими до неї територіями.

Розробником вищезазначених проектів є ФОП Бачунов Олег Володимирович.
 

На підставі оцінки представлених проектів відповідно до вимог законодавства, державних будівельних норм, особливостей містобудівної            ситуації, рада прийняла відповідні рішення.
 

Проєкти містобудівної документації були детально вивчені та обговорені членами ради. Шляхом голосування вирішено схвалити 3 проєкти детальних планів території та рекомендовано до розгляду на черговій сесії Костопільської міської ради для затвердження.


« повернутися

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.