Пн. Гру 11th, 2023

Дата: 19.10.2023 09:11

Кількість переглядів: 9


18 жовтня відбулося підсумкове засідання щодо визначення переможця міської літературної премії імені Леоніда Мосендза.

Нагадаємо, комісія допустила до участі творчі роботи п’яти претендентів – Анатолія Карп’юка, Олександри Веремчук, Володимира Степанюка, Оксани Галайчук та Тетяни Квітень (Корнійчук).

Претенденти мали нагоду особисто познайомити зі своєю творчістю членів конкурсної комісії та більше розповісти про свій життєвий шлях.

«Я ознайомився із усіма поданими творами. Скажу одне: ви всі, однозначно, талановиті. Для кожного з вас це новий майданчик, де можна заявити про себе на Костопільщині. Про вас повинні знати. Це одна з можливостей нашої підтримки для вас. Впевнений, ми разом робимо потрібну та важливу справу», – переконаний заступник міського голови Сергій Герук.

Обирали переможця шляхом таємного голосування, яке відбулось у два етапи. У першому турі визначилися три претенденти, які отримали найбільше голосів від членів конкурсної комісії: 1 голос за Анатолія Карп’юка, 3 голоси отримала Квітень (Корнійчук) та 3 голоси Володимир Степанюк.

У підсумку, до другого туру потрапили Володимир Степанюк та Тетяна Квітень (Корнійчук). Із різницею в один голос перемога у літературному конкурсі дісталася Тетяні Квітень (Корнійчук).

Урочисте нагородження переможниці міської літературної премії заплановане у першій половині листопада. Сума премії становить 20 тисяч гривень індивідуально та ще 50 тисяч гривень на видавництво збірки власних творів.


« повернутися

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.