Нд. Лип 21st, 2024

Світлини з урочистої церемонії вона опублікувала у своїх соціальних мережах

Засновниця та командирка медичного батальйону «Госпітальєри» Яна Зінкевич вийшла заміж. Світлини з урочистої церемонії вона опублікувала у своїх соціальних мережах.

– Новий етап життя після 7 років життя разом, – підписала знімок Яна.

Відомо, що її обранцем став розвідник, на ім’я Ілля. Пара познайомилася під час ротаційного виїзду Зінкевич на передову. За словами нардепки, вони з коханим одразу знайшли спільну мову та зійшлися буквально через декілька днів й навіть почали жити разом.

Що відомо про Яну Зінкевич? 

Яна народилася в Рівному, до 2014 року готувалася до вступу в медичний університет. Зрештою закінчила Державну медичну академію Дніпра.

2015 року на трасі Дніпро-Донецьк автомобіль медичного батальйону «Госпітальєри» потрапив у ДТП. Автівка перекинулася сім разів. За кермом був заступник Зінкевич Максим Корабльов, який не зазнав ушкоджень.

Сама Яна вилетіла з машини, дістала повний перелом хребта, переломи половини ребер та ключиці, ушкодження внутрішніх органів, контузію серця та легень.

 

Внаслідок аварії дівчина отримала інвалідність і пересувається на кріслі колісному.

У 2019 році Яну обрали народною депутаткою. Того ж року вона очолила новостворену комісію з питань ветеранів у Верховній Раді. Зінкевич також обрали секретаркою комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування у ВР IX скликання.

У 2023 році Яна Зінкевич увійшла до щорічного рейтингу Time 100 Next, який визначає найвпливовіших людей, які змінюють майбутнє світу.



Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.