Сьогодні з’явилося відповідне розпорядження голови обласної ради
ФОТО Суспільне
Відомо, хто очолить новостворену Рівненську обласну інфекційну лікарню. Сьогодні з’явилося відповідне розпорядження голови обласної ради.
Закладом керуватиме Олена Мельничук, контракт з нею уклали до моменту проведення конкурсу на цю посаду, а це можливо тільки після завершення дії воєнного стану.
Олена Мельничук нагадаємо, була керівником протитуберкульозного диспансеру й до моменту його трансформації в інфекційну лікарню. Заклад вона очолила після корупційного скандалу з попереднім керівником. Нагадаємо, Федір Аврука й досі перебуває під слідством через отримання хабаря..
![](https://radiotrek.rv.ua/uploads/media/e5/d3/e5d3yz3ccf355d0663f560ff02cde51b_orig_thumb.jpg)