Пт. Лип 12th, 2024

Співзасновник «Левів на джипі» йде до лав ЗСУ

Відомий комік мобілізувався Андрій Лузан йде до ЗСУ.  Під час туру Україною комік вийшов у прямий ефір у своїй соцмережі і повідомив, що з 6 липня мобілізується до війська.

В нічному стримі після одного з концертів, з якими гумористичний колектив «Леви на джипі» зараз їздить по Україні в межах туру, Андрій Лузан поділився новиною про свою мобілізацію:

Якщо чесно, от вас тут 808 людей, у мене приблизно стільки ж на трансляції в закритому акаунті. Закритий акаунт — це єдине місце, де я казав про те, що мобілізуюся 6 липня.

 

Я поїхав у цей тур для того, щоб просто перед тим, як мобілізуватися, кайфонути від України

За освітою Андрій — актор, закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого. Та відомим гумористом він став завдяки телебаченню й гумористичним проєктам. Хвиля медійності для Лузана почалася з проєкту «Ліга сміху», де Андрій разом з друзями виступав у складі команди «Леви на джипі».

Згодом команда заснувала власний проєкт — ютуб-канал «Леви на джипі», де вже п’ять років з успішно створює україномовний гумористичний контент. Та вже налічує більше мільйона підписників.

Від початку повномасштабного вторгнення «Леви на джипі» створили власний благодійний фонд. Коміки активно займаються зборами, волонтерством і закупівлями. 

Андрій Лузан, Роман Щербан, Микола Зирянов, Валентин Міхієнко та Даша Кубік їздять у тури українськими містами, влаштовують благодійні концерти й аукціони для підтримки війська. 

Андрій Лузан — киянин, українського та корейського коріння. Комік наполягає на тому, що ніколи не ставив під сумнів свою українську ідентичність.

До слова, одне з татуювань актора — тризуб.

Поки що Андрій не повідомив, до якої саме частини він мобілізується.

Джерело: Антоніна. Детектор медіаДжерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.