Пн. Лип 22nd, 2024

Потім нею можна смакувати

Заморожені черешні зберігають природний колір, смак та максимальну кількість вітамінів. Заморожувати ягоду можна як з кісточками, так і без них.

Така черешня чудово підійде для приготування компотів та киселів, а ягода, заморожена без кісточок – для приготування випічки, вареників тощо. 

Як підготувати черешню до заморожування

Для цього черешню ретельно промийте під проточною водою, обірвіть хвостики, видаліть зіпсовані ягоди. Перекладіть чисту черешню в друшляк, щоб стікала вода. Щоб просушіть черешню, розкладіть її на паперовому рушнику на 25-30 хвилин.

Найкраще заморожувати черешню в харчових контейнерах для заморожування або спеціальних пакетах із застібкою, або можна у звичайних целофанових пакетах.

Як заморожувати черешню

Заморожувати  черешню з кісточками та без потрібно окремо. Якщо ви вирішили заморожувати черешню без кісточок, то за допомогою спеціального пристрою для видалення кісточок видаліть кісточки з ягід.

Перекладіть черешню в один шар, заберіть в морозилку на 1 або 2 доби – за цей час ягоди добре заморозяться. Ягоди не втрачають своєї форми після заморожування.

Заморожену черешню перекладіть у харчовий контейнер чи пакети із застібкою для заморозки. Черешня повинна лежати там вільно.

Як заморозити черешню з цукром

Щоб заморозити черешню з цукром, потрібно дістати з черешні кісточки, викласти ягоди в контейнері шарами. Кожен шар пересипати цукром із розрахунку 100-200 грамів на 1 кілограм. Таке заморожування є ідеальною готовою начинкою для випічки.

Як заморозити черешню у власному соку

Для заморожування черешні у власному соку з третини ягід роблять пюре у блендері, можна з доданням невеликої кількості цукру. Ягоди розкласти у контейнері наполовину, додати туди пюре та поставити в морозильну камеру. Таку заготівлю можна використовувати як соус до млинців.

Як заморозити черешню у сиропі

Можна заморозити черешню у сиропі. Необхідно взяти цукор і воду в пропорції один до одного. Приготувати сироп, закип’ятивши воду та додавши до неї цукор. Охолодити сироп і поставити до холодильника (не до морозилки) на кілька годин. Частину помитих ягід з видаленими кісточками викладають у контейнери так, щоб вони займали дві третини, та заливають сиропом.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.