Сб. Чер 22nd, 2024


Прості способи, які допоможуть відмежуватися від набридливих дзвінків спамерів та шахраїв

Як у телефоні відключити дзвінки з незнайомих номерів. Ці способи будуть особливо актуальними для літніх людей, які часто стають жертвами шахраїв.

Важливо, що повністю заблокувати дзвінки від незнайомців можна лише на смартфонах з операційною системою Android. У випадку з iPhone така функція недоступна, однак тут для незнайомих номерів можна відключити звук і вібрацію (як це зробити розповімо нижче).

  • Щоб заблокувати дзвінки від невідомих абонентів на Android достатньо лише зайти у Play Market й встановити один із відповідних додатків (наприклад, «Не дзвони мені», «Чорний список»; «Блокувальник дзвінків»). 

Також блокування можна зробити у налаштуваннях контактів.

  • Зайдіть на своєму телефоні у список контактів, потім перейдіть в «Чорний список», «Блокування номерів» або «Блокування викликів» (в залежності від телефону назви можуть бути різні).
  • У пункті «блокування викликів» увімкніть функцію «Блокувати виклики від незнайомих номерів».

Як відключити звук та вібрацію при дзвінках з незнайомих номерів

При використанні цієї функції ви не чутимете звуку дзвінка й вібрації, коли вам телефонуватимуть із незнайомого номера. Однак, він зберігатиметься у пропущених дзвінках й за бажанням ви зможете передзвонити.

  • Щоб відключити звук дзвінка незнайомого номера, потрібно налаштувати на телефоні режим «Не турбувати».
  • У більшості телефонів він знаходиться в розділі «Налаштування» – «Звук».

В налаштуваннях режиму можна вибрати при дзвінку з яких номерів буде чутно вібрацію чи музичний сигнал. 

Деякі телефони дозволяють вибрати винятки – наприклад, включати звук дзвінка, якщо людина дзвонить кілька разів. Також можна налаштувати увімкнення режиму «не турбувати» за графіком. Тобто можна ігнорувати дзвінки від незнайомців у вихідні й чути у будні дні.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.