Пт. Чер 21st, 2024


Цих людей називають «новими людьми» або й «загадками»

Вважається, що в Ісуса Христа була 4 група крові. Вчені зробили аналіз ДНК із плащаниці Ісуса, дослідили запеклу кров на плащаниці, і встановили, що це четверта негативна група крові. Втім, на сьогодні достименно не доведено, що кров на плащаниці належить саме Ісусу. 

Це дуже рідкісна група крові: мають її всього 3% населення планети, найчастіше на Близькому Сході.

Цю групу крові до всього ж вважають наймолодшою ​​– вона з’явилася 1000 років тому. У давніших похованнях археологи не знаходили останків людей із такою групою крові. 
Загалом же власників четвертої групи крові з обома резусами на Землі 7-8%. І їх усіх вважають нащадками Ісуса, і вже точно їх можна назвати багатогранними особистостями. 

Чоловіки з четвертою групою крові  приваблюють своїм розумом та неординарністю.

Жінки зазвичай привабливі фізично, і вимагають до себе дуже багато уваги.

 

Власники цієї групи крові не люблять конфліктів, але й не дозволяють нікому впливати на їхню самооцінку. 

Це наймолодша група крові і її появу пов’язують з переселенням людей у ​​великі міста та змішанням народів із 2 та 3  групою крові.

Стравохід людей з 4 групою крові одразу був пристосованим до змішаного харчування. Їм підійде м’ясо, кисломолочні продукти, овочі та фрукти. 

Серед відомих особистостей з четвертою групою крові зокрема: Джон Кеннеді, Мерилін Монро, Мік Джаггер, Томас Едісон та Джекі Чан.
 

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.