Це дуже легко і смачно
Картопляні страви завжди йдуть на ура в українців. Пропонуємо приготувати картопляні сандвічі. Це дуже смачно!
Інгредієнти:
- картопля – 3 шт;
- яйця – 2 шт;
- ковбаса – 100 г;
- сир – 100 г;
- сіль, перець, спеції.
В принципі, об’єм продуктів довільний, чим більше, тим смачніше. Картоплю натираємо на грубій терці, солимо і залишаємо на 5 хвилин, щоб з’явився сік. Сік зливаємо і трохи віджимаємо. Вбиваємо в картоплю яйця, солимо і перчимо до смаку.
![](https://radiotrek.rv.ua/uploads/media/18/6e/186ec204bdd6caa83f708e53ca8d574c_orig_thumb.jpg)
Розігріваємо невелику кількість олії і викладаємо частину маси, розрівнюємо в млинець. Обсмажуємо на невеликому вогні до готовності, перевертаємо і обсмажуємо другу сторону під кришкою хвилини 2 – 3 на невеликому вогні.
Ковбасу беріть будь-яку, варену або копчену, ріжемо соломкою, сир тремо на тертці.
![](https://radiotrek.rv.ua/uploads/media/ea/35/ea35a8yz2bb207e24yze1dac71f0d8d2_orig_thumb.jpg)
Викладаємо на одну сторону начинку, ковбасу і посипаємо сиром і накриваємо другою частиною млинця. Обсмажуємо до розплавлення сиру. Подаємо до столу з різними соусами.
![](https://radiotrek.rv.ua/uploads/media/67/44/67448bea5f8accbedc9c8c092d32e8d7_orig_thumb.jpg)