Пт. Лип 19th, 2024

Різниця є

Риба – джерело корисних речовин, яких дуже потребує організм людини. Хек і минтай – популярна  риба серед українців, адже вона доступна. Пропонуємо вам дізнатися, яка між ними різниця і яка корисніша.

Хек

Хек — промислова  риба. Щоб вона не втратила свої смакові якості і запах, її обробляють відразу після того, як виловлюють. Саме таким чином повністю забезпечується збереження всі корисних властивостей.

Хек корисний для судин і серця. Його перевага в тому, що в складі м’якоті велика кількість антиоксидантів.

 

Ця риба допомагає виводити канцерогени з організму, також корисна тим людям, у яких часто виникають проблеми з травленням.

 

 

У складі хека велика кількість кислот омега-3, а вони необхідні для нормальної роботи щитоподібної залози. Також цей продукт робить позитивний вплив на ріст волосся і шкіру голови.

Хек корисно вживати в їжу для зміцнення імунітету, кісток, суглобів і навіть зору. Було помічено, що саме цей вид  риби допомагає знизити рівень цукру в крові. Тому хек корисний людям з цукровим діабетом.

Минтай

Цю  рибу виловлюють в основному в холодних водах. Особливо вона цінується на Далекому Сході. За смаковими якостями минтай схожий на хека. Це корисна і смачна  риба, а якщо порівнювати поживну цінність, то минтай в цьому плані корисніший.

Минтай надовго насичує і його рекомендується вживати під час лікувальних дієт. Володіє таким складом мікроелементів, які роблять позитивний вплив на зубну емаль, а також допомагає волоссю активніше рости.

 

 

Цю  рибу рекомендується їсти при ендокринних захворюваннях, а також людям з проблемами серцево-судинної системи.

Незаперечна перевага минтая — високий вміст йоду. У зв’язку з цим минтай можна використовувати як смачний і ефективний засіб для профілактики захворювань щитоподібної залози.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.