Пн. Чер 17th, 2024


Також можливі вигідні знайомства

ОВНИ

Якщо ви хочете виділитися з натовпу, то доведеться докласти чимало зусиль. Вас чомусь вперто не помічатимуть, а до вашої думки не надто будуть прислухатися. Однак у вас вистачить сил змінити це.

ТЕЛЬЦІ

Не бійтеся взяти на себе відповідальність за нову справу, бо ви зумієте впоратися з нею краще за всіх. Повірте в себе й усі, хто поруч теж не будуть сумніватися у ваших силах.

БЛИЗНЯТА

Ви втомилися від одноманітності, тому намагайтеся внести щось нове у все, чим займатиметеся. І головне – не думайте про проблеми, адже зорі впевнені, що незабаром все владнається.

РАКИ

Ви будете діяти несподівано, але мудро. Маєте нагоду здивувати тих, хто не вірив, що ви можете генерувати хороші ідеї.

ЛЕВИ

Вас доведеться довго переконувати у тому, що на світ треба дивитися позитивно. Цього дня у вас будуть депресивні настрої, але знайдуться люди, які не дозволять вам сумувати.

ДІВИ

Цього дня можлива незапланована зустріч, яка принесе величезну вигоду для вас. Намагайтеся від самого початку продемонструвати свої найкращі якості.

ТЕРЕЗИ

Вам доведеться цілий день посміхатися та погоджуватися з тими, з ким вам не надто приємно спілкуватися. Але такі правила ввічливості. Втіште себе тим, що вам треба прикидатися зовсім недовго.

СКОРПІОНИ

Навіть попри велику кількість справ, не можна переносити заплановану зустріч. Зараз не час відмовлятися від свого слова й шукати виправдання, тим паче, що результат цієї зустрічі буде дуже вигідним для вас.

СТРІЛЬЦІ

Чиїсь дії можуть перекреслити те, над чим ви довго та старанно працювали. Намагайтеся захистити свою роботу, але без зайвих емоцій.

КОЗОРОГИ

Присвятіть цей день вирішенню особливо важливих справ. Можливо, саме зараз у вас з’являться нові та дуже приємні знайомства.

ВОДОЛІЇ

Ви отримаєте неабияке задоволення від роботи. Гарний настрій від виконаного ще довго буде вас супроводжувати, однак це не означає, що треба брати на себе ще більше.

РИБИ

Вам не даватиме спокою одне з ваших бажань, яке ніяк не вдається втілити. Не сидіть цього дня склавши руки, робіть щось для його реалізації.

Зауважимо! 

Цей матеріал має ознайомчий характер, його не варто сприймати як вказівку до дії або ж абсолютну істину. Астрологія, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй, нумерологія та інші подібні речі не є академічними науками, тож перевірити їх науковими методами нереально. Прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути суто випадковими.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.