Ср. Лют 21st, 2024

Фото ілюстративне

Через похолодання збільшилося використання енергоресурсів. Енергетики зафіксували різке зростання на 10-12% у порівнянні з п’ятницею.

 У зв’язку із цим начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль разом із заступницею Людмилою Шатковською та керівником ПрАТ Рівнеобленерго Сергієм Невмержицьким провів нараду із головами громад та керівниками великих підприємств.

«Усі знають, як діяти, з усіма постійна комунікація. Ми проходили і не такі складнощі, тому, переконаний, що пройдемо і цього разу, треба буде лише трішки підтягнути пасок і у пікові години зменшити споживання електроенергії на 5-10%», – звернувся Олександр Коваль.

Щоб уникнути можливих відключень, і громадянам, і великим підприємствам, потрібно зменшити електроспоживання, особливо під час ранкового та вечірнього максимуму – 7.00-11.00 та 17.00-21.00.

За словами Сергія Невмержицького, наразі НЕК «Укренерго» не доводить для області графіків відключень, але вони можуть з’явитися у разі дефіциту електроенергії .

«Наразі система працює стабільно, проте маємо скоротити споживання до 10%. Сподіваємося, що аварійних відключень уникнемо», – каже Сергій Невмержицький.

Також Олександр Коваль доручив головам громад ще раз перевірити резервні засоби енергоживлення, аби бути готовими до графіків відключень електроенергії. 

Про це інформує пресслужба Рівненської ОВА.

Читайте також: На Рівненщині зростає кількість медзакладів, де надають психологічні послуги

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *