Пн. Лют 26th, 2024

Впродовж минулого тижня в області до лікарів звернулося 13,3 тисячі хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції. Це на 40% більше від попередніх семи днів, повідомили в Рівненському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

До лікарень госпіталізовано 229 людей. Медики повідомили про один летальний випадок на Костопільщині серед хворих на грип.

Через ускладнення епідситуації у громадах впроваджують заходи, спрямовані на зниження ризику та поширення епідемії. Так, на сьогодні 40 шкіл Рівненщини переведені на дистанційну форму навчання, 1 заклад на карантин, 18 – на змішаній формі навчання, – зазначають в Рівненській ОДА.

Протиепідемічні заходи також можуть містити запровадження маскового режиму, соціального дистанціювання, дотримання вимог особистої гігієни, температурного режиму, скасування масових заходів до нормалізації ситуації тощо.

За перших ознак захворювання важливо якомога швидше звернутися до лікаря, щоб почати ефективне лікування та уникнути ускладнень.

Найдієвішим способом для профілактики грипу є вакцинація. З початку епідсезону від грипу щеплено 4,7 тисячі жителів Рівненщини.

Читайте також: Дубенські поліцейські викрили зловмисника, який підмінив на пошті товар

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.