Пн. Чер 17th, 2024


З Днем матері!

В Україні День матері не має сталої дати. Відповідно до указу президента України від 10 травня 1999 року святкується він у другу неділю травня.

Таким чином, цього року День матері припадає на 12 травня.

 

Вітання з Днем матері

***

Дорога матусю, я точно знаю, що в будь-який час можу прийти до тебе за порадою, ти вислухаєш – і відразу стане легше. Ти завжди мене розумієш, ти завжди мене підтримуєш, бо ти – моя найкраща подруга. Я бажаю тобі бути здоровою, не втрачати своє почуття гумору, життєву енергію і молодість душі. Зі святом тебе, моя рідна!

***

Люба матусю! Вітаю зі святом! Будь завжди щаслива, як мінімум удвічі більше, ніж ти є зараз. Нехай твоє життя буде сповнене світла, радості та кохання. Дякую тобі за те, що ти завжди підтримуєш мене і завжди поруч у всіх моїх досягненнях.

***

Немає на світі серця ближче, дорожче та рідніше, ніж у мами. Зі святом, рідна! Нехай Господь тебе береже від порожніх переживань, сварок та дріб’язкових образ. Нехай завжди добро і радість будуть там, де будеш ти. Будь сповнена тепла, світла й душевної чистоти. Для мене ти найближча та найкоханіша людина. Ми з тобою нерозлучні, наче ниткою пов’язані навік. Нехай так буде завжди!

***

Низько вклоняємось Вам, Мамо, за Ваші терпіння, витримку, дивовижну мудрість і мужність, з якими Ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни. Тож здоров’я Вам, тепла і благополуччя. Хай під променями травневого сонця розтануть усі Ваші негаразди!

***

В День матері бажаю щастя й миру,
Любові, злагоди й душевного тепла.
Хай кожен день дарує нову силу,
А ще багато щастя, ніжності й добра!

***

Низький уклін Тобі, Матусю,
Здоров’я міцного з роси і води,
Нехай Твої ніжні і лагідні руки,
Тепло і любов нам дарують завжди!

***

Я з теплотою згадують миті свого дитинства. Саме завдяки тобі воно було чудовим та сповненим безлічі приємних моментів. Дякую тобі за все і молю Бога дарувати міцне здоров’я та світле майбутнє.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.