Сб. Чер 22nd, 2024


Випадковості – зовсім не випадкові

Січень

Стосунки в парі навряд чи будуть теплими й романтичними, тому що кохані швидше бачитимуть один і одному партнерів, а не половинок, як це буває в інших парах. Натомість матеріальної потреби у їхньому житті точно не буде.

Лютий

Їхні погляди на життя далеко не консервативні, а стосунки вільні. Але, попри деяку відстороненість, ці двоє завжди виділятимуть один одного серед інших.

Березень

Ця парочка настільки непередбачувана, що просто дивуєшся, як їм вдається зберігати теплі стосунки після неабияких скандалів, що періодично виникають.

Квітень

Нудно цим двом точно ніколи не буде, тому що вони завжди знають, чим себе розважити у вільний час. До того ж квітневі пари – дружні та компанійські, а їхній будинок завжди відкритий для гостей.

Травень

Стосунки, що розгорілися в травні обіцяють закоханим міцний зв’язок і гармонійне розмірене життя. У їхніх стосунках не буде місця сваркам. Хоча раптові напади власництва іноді будуть розбавляти їхню «тиху гавань».

Червень

Ці двоє не мислять свого існування у чотирьох стінах і далеко від цивілізації. Спілкування – це основа їхнього життя. І, що примітно, їм цілком комфортно як разом, так і нарізно.

Липень

Ці пари неймовірно згуртовані та дружні. У їхніх стосунках багато тепла та ніжності. А основою їхнього спільного життя є взаємоповага, вірність і турбота один про одного. 

Серпень

З одного боку, вони пристрасно одне одного люблять і пишаються своїм вибором. З іншого боку, між ними відбувається боротьба за першість. Вони то тягнуть ковдру кожен на себе, то купаються в коханні та увазі один одного. 

Вересень

Вересневі пари зазвичай позбавлені романтизму та відвертої чуттєвості. Однак, у їхніх стосунках завжди є місце глибокій взаємоповазі, вірності та відповідальності перед своїм партнером.

Жовтень

Попри тепле і трепетне ставлення партнерів один до одного, в їхньому житті можуть виникати конфліктні ситуації. Якщо ці стосунки будувалися на взаємному коханні, то їм не страшні жодні перешкоди. 

Листопад

Підозри, сцени ревнощів та небажання йти на компроміс – ось що чекає закоханих, які познайомилися цього місяця. Тільки мудрістю та розумінням партнери зможуть врятувати свій союз.

Грудень

Яскраві емоції та незабутні пригоди подарує життя тим, хто зав’язав свої стосунки у грудні. Можливі несподівані сварки та ревнощі. Але за ними завжди будуть гарячі примирення і цукерково-букетний період довжиною в життя.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.