Чт. Чер 20th, 2024


Вітайте іменинників!

День ангела 10 травня відзначають чоловіки з іменами Георгій, Єгор, Іван, Іларіон, Микола, Павло, Петро, Семен, Сергій, Степан та Ян.

Також сьогодні іменини святкують жінки із іменами Анастасія та Марія.

 

Вітання з Днем ангела

***

З Днем ангела! Нехай кожна мить тобі приносить сотні шансів зробити життя ще яскравішим і щасливішим! Нехай будь-яка хвилина дарує тільки удачу та море позитиву! Будь сильний і духом, і тілом, бажаю міцного здоров’я та благополуччя у всьому!

***

Вітаємо від щирого серця з Днем ангела і бажаємо тільки радісних миттєвостей, виконання всіх бажань і великої любові. Щоб ангел-охоронець оберігав кожну хвилину і приносив на крильці лише щастя!

***

Вітаємо із іменинами! Бажаємо, щоб світло твого імені, тепло твого серця і широта твоєї душі зробили твоє життя щасливим, легким і радісним. Бажаємо море здоров’я і енергії, сил і бажання жити багато, багато щасливих років!

***

Вітаю з Днем ангела! Нехай твій Охоронець завжди тебе оберігає від бід цьому житті і заздрісних очей, нехай буде твоя душа завжди сповнена великої любові і щастя, нехай буде добре і неймовірне диво в твоєму кожному дні, нехай веселим і легким завжди залишається твій характер.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.