Пт. Чер 21st, 2024


На замітку господиням

Щоб заморожена полуниця була смачною та ароматною, передовсім потрібно вибрати стиглі ягоди. Вони мають бути солодкі, пахучі, без пошкоджень. Чим швидше їх покладете у морозильну камеру – тим більше користі та аромату вони збережуть.

Перед заморожуванням полуницю слід ретельно помити, обсушити, обірвати хвостики. Заморожувати можна із додаванням невеликої кількості цукру або без нього.

Не варто заморожувати полуницю у звичайних торбинках типу “маєчка”: вона сильно вбирає сторонні запахи у морозильній камері, стає несмачною, неприємно пахне. Для цього годяться лише пакети із зіп-застібкою.

Як показав досвід, найкраще заморожувати у пластикових контейнерах зі щільними кришками. Можна використовувати повторно контейнери від морозива або сиркових десертів.

Також чудовий варіант для заморожування цілих ягід – пластикова пляшка з широким горлечком з-під молока або кефіру. А товчену або мелену полуницю можна заморожувати у звичайній півлітровій пластиковій пляшці з-під газованої води. Пюре наливати за допомогою лійки, а виливати – коли повністю розтане.

ДжерелоДжерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.