Пт. Лип 12th, 2024

Що увійшло до списку?

Не з’ясовує стосунки. Так, в житті трапляється багато неприємностей – підводять партнери, зраджують кохані, заздрять друзі. Але розумна жінка винесе урок з цієї ситуації, наглухо зачинить двері й піде далі. Вона ніколи не витрачатиме свій час та нерви на недостойних людей, це суперечить її правилам життя.

Не намагається довести свою значущість. Де ви бачили особу королівської крові, яка б намагалася довести, що вона королева. Розумна жінка – самоцінна, вона не буде доводити близьким, знайомим чи незнайомцям свою значущість. Якщо її не цінуватимуть і не поважатимуть, вона просто припинить будь-яке спілкування і буде шукати рівних собі.

Не зраджує себе. Жінка з високим рівнем інтелекту спочатку піклується про себе, свої бажання і плани ставить на перше місце, а потім все інше. Ні, це не егоїзм, це серйозне ставлення до себе.

Ніколи не знецінює себе і своїх досягнень. Розумна жінка святкує всі свої перемоги – маленькі й великі. Вона знає, як це важливо для її емоційного стану та здорової самооцінки.

Не вихваляється. Жінка з високим рівнем інтелекту ніколи не вихвалятиметься своїми успіхами, тим паче перед тими, хто не має таких досягнень. Вона розуміє, що в кожної людини свій життєвий шлях, хтось приходить до фінішу раніше, а хтось – пізніше.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.