Сб. Чер 22nd, 2024


Це допоможе їй у дорослому житті

Вчитися на чиїхось помилках – рідкісний талант. Також важливо вчитися на власних невдачах. Дитина не повинна боятися програти чи зробити помилку.

Іноді батьки дуже зляться через оцінки, які не відповідають їхнім очікуванням. Однак високий бал не завжди означає хороші знання. Дорослі мають навчити, що знання важливіші за оцінки.

Деякі батьки виявляють більше поваги до вчителів чи інших людей, ніж до дитини. Це може бути причиною майбутньої невпевненості та нездатності постояти за себе. Проте краще пояснити хлопчикам та дівчатам, що повага важлива. Але вміння відстоювати свою думку теж необхідно.

Діти вважають популярність серед друзів дуже важливою і роблять все можливе, щоб її отримати. Батькам варто показати на своєму прикладі, що бути чесною та поважною людиною дорожче, ніж отримати чиєсь схвалення, переступаючи через свої переконання.

Дорослі мають навчити дитину говорити «ні» вчителям, батькам і навіть собі. Таким чином вони зможуть стати сильними особистостями, а не людиною, яка буде підкорятися будь-чиїм наказам. 

Ставити запитання – це абсолютно нормально. Краще запитати, ніж робити вигляд, що все зрозуміло. Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.