Пн. Гру 11th, 2023

13.11.23

Павло Невесенко, Володимир Захаров

У Рівному відзначили першу річницю центру “Я Маріуполь”. Ця установа об’єднала навколо себе більше тисячі маріупольців, які вимушено покинули місто Марії через війну. У центрі надають різноманітну допомогу: від гуманітарної до юридичної. Також там проводять культурно-просвітницькі заходи. Був на урочистостях з нагоди річниці центру маріупольців і наш Павло Невесенко.

У Холі Рівненського ПДМу лунає музика. Тут відзначають річницю діяльності центру “Я Маріуполь” у Рівному.

Центр “Я Маріуполь” у Рівному відкрили 11 листопада 2022 року. Він був призначений як місце різноманітної допомоги для переселенців з Маріуполя.

Нині цей центр об’єднує більше тисячі Маріупольців, які переїхали на Рівненщину та Волинь. Тут надають майже увесь спектр послуг для внутрішньопереміщених осіб.

Під час урочистостей з нагоди річниці центру, працівники дякують усім, хто прихистив та допоміг соціалізуватися маріупольцям у Рівному.

Історик Юзеф Нікольченко народився на Рівненщині. Жив і працював у Рівному. Свого часу переїхав до Маріуполя. Розповідає Рівне та місто Марії схожі в архітектурному плані та мистецькому.

Нині у центрі “Я Маріуполь” працює 12 людей. Вони кажуть, що разом з іншими переселенцями безмежно вдячні рівнянам за прихисток. Разом з тим, найбільше хочуть повернутися у свій рідний, деокупований Маріуполь.

Читайте також: Поганий сон, апатія, тривожність: жителі Рівненщини можуть звернутися за допомогою до Центру ментального здоров’я

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *