Пн. Бер 4th, 2024

Розкажіть світові про перемоги українців: завершується прийом робіт на всеукраїнський конкурс «Я – журналіст!». Про це повідомляють в Рівненській ОДА.

До 15 лютого триває прийом робіт на XIV всеукраїнський конкурс учнівських творчих робіт «Я – журналіст!». Він проходить під гаслом «Нація переможців: розповідаю світові про перемоги українців». Учасниками можуть стати учні 5-11 класів та студенти.

Щороку учасники конкурсу «Я – журналіст!» надсилають твори, фото і відео на теми, які визначають організатори. Конкурс проводиться з 2009 року. Свій початок він взяв у Рівному, а з 2016 року став всеукраїнським.

Учасники можуть розкривати конкурсну тему, розповідаючи про перемоги українців як на фронті, так і у різних сферах діяльності у тилу, – розповів засновник всеукраїнського конкурсу «Я – журналіст!», секретар Національної спілки журналістів України Віталій Голубєв. – Про маленькі щоденні перемоги, з яких складатиметься майбутня велика спільна перемога. Про перемоги, які зміцнюють дух українців і слугують прикладами, що надихають. Героями конкурсних робіт можуть бути як військовослужбовці, так і цивільні. Наприклад, волонтери, медики, освітяни, енергетики, рятувальники. А ще в межах конкурсної теми ми цього року запровадили спеціальну тему «Надійний тил» для висвітлення позитивних прикладів роботи соціально відповідального бізнесу.

Торік завдяки підтримці Рівненської обласної військової адміністрації, особисто її тодішнього очільника Віталія Коваля, з Рівненщини надійшло найбільше робіт за всю історію конкурсу та серед усіх областей – 127. Цього року організатори також сподіваються на активність школярів і студентів Рівненщини.

Традиційно проведення конкурсу підтримують Департамент освіти і науки Рівненської ОДА та Національний університет «Острозька академія». Роботи учасників прийматимуть до 15 лютого, а нагородження переможців відбудеться у квітні 2024 року.

Участь у конкурсі «Я – журналіст!» – безплатна.

Ознайомитись з умовами конкурсу «Я – журналіст!» можна за посиланням.

Читайте також: Щеплення дорослих: який захист українцям варто оновити

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.