Чт. Лют 22nd, 2024

На Рівненщині завершились дводенні навчання з реалізації ветеранської політики для фахівців із Рівненського району. Наступного тижня такі ж тренінги відбудуться на Дубенщині. Про це повідомляють в Рівненській ОДА.

Ініціатива щодо навчань представників тергромад впроваджується вперше в Україні. Вона має на меті покращити якість надання соцпослуг для ветеранів та членів їх родин, обговорити проблемі питання та шляхи їх вирішення, – зазначила начальниця Управління у справах ветеранів Департаменту соцполітики РівнеОДА Марина Корольова.

Крім цього, учасників ознайомлюють з актуальними можливостями професійного навчання та перекваліфікації для ветеранів, програмами підтримки, зокрема у створенні чи розвитку власної справи. Про місцеві програми розповідали представники обласного центру зайнятості та Рівненського центру профтех освіти.

Окрема увага фізичній та ментальній реабілітації. Так, під час тренінгу про це розповідали професійна лікар-психолог і ветеран, який нині надає психологічну підтримку військовим, а також фахівці з фізичної реабілітації та представники закладів Рівненщини, які надають такі послуги.

Серії навчань проведуть у всіх районах області із залученням фахівців кожної тергромади.

Читайте також: Торгували підакцизними товарами: Правоохоронці Рівненщини викрили четвертого учасника схеми

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.