Пт. Чер 21st, 2024

Хто б міг подумати!

10 років тому в Україні найпопулярнішим був турецький серіал «Величне століття». Своїм успіхом серіал частково зобов’язаний вдалому підбору акторів, зокрема, виконавиці ролі Хюррем (Роксолани).

Звісно, в Україні за артисткою слідкували особливо уважно, адже вона зображала на екрані героїню українського походження, яка свого часу тримала в своїх руках добробут всієї Османської імперії.

Мар’єм Узерлі, актриса, яка зіграла Хюррем, безперечно підійшла за всіма параметрами, адже змогла продемонструвати гордість, волю та гострий розум.

Як насправді виглядала легендарна Хюррем з Величного століття

Але з реальною історичною фігурою акторку пов’язував лише колір волосся, який після зйомок вона також змінила. Мар’єм пофарбувалася в рудий, але на цьому схожість між Хюррем Султан та Узерлі закінчилася.

Відомий історичний факт, що насправді султанша була маленького зросту і стрункою фігурою похвалитися не могла. Ніс – великий і круглий, а очі – маленькі та глибоко посаджені. І попри це Роксолана змогла закохати у себе повелителя.

На думку істориків, падишаха приваблював розум жінки та її сміливість. Адже якщо всі наложниці боялися дивитися йому в обличчя, то Хюррем робила це рішуче, а також часто висловлювала свою думку щодо будь-яких питань.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.