Нд. Кві 14th, 2024

У Рівненській обласній клінічній лікарні імені Юрія Семенюка вчора, першого жовтня, офіційно відкрили новий підрозділ – Обласний реабілітаційний центр. Про це зазначають в Рівненській обласній раді.

Обласний реабілітаційний центр — це сучасний лікувально-реабілітаційний простір на 20 ліжок, де наші військові відновлюватимуть здоров’я після травм і поранень. Однак пацієнтами центру будуть і цивільні.

Його відкриття стало можливим завдяки спільній роботі в різних інституцій. На створення центру з бюджету Рівненщини було спрямовано 8 млн грн, ще 10 млн гривень витратила лікарня.

Завдяки Всесвітній організації охорони здоров’я центр оснастили сучасним реабілітаційним обладнанням: гімнастичними кушетками, вертикалізатором, медичною біговою доріжкою, мотомедами, шведськими стінками та іншим.

У День Покрови Пресвятої Богородиці, яка є заступницею Захисників і Захисниць України, Обласний реабілітаційний центр освятив Блаженнійший Митрополит Епіфаній.

Разом з міністром охорони здоров’я України Віктор Ляшко та керівниками Рівненщини вони ознайомилися з роботою нового центру, поспілкувалися з першими його пацієнтами.

Дякую фахівцям Всесвітньої організації охорони здоров’я, що з перших місяців повномасштабного вторгнення ви допомагаєте нам ставити на ноги наших військових, лікувати цивільних. І тим самим вкладаєте свою цеглину в перемогу України над ворогом. І це лише один із перших проєктів на Рівненщині, який успішно реалізований завдяки зусиллям багатьох людей: ВООЗ, Міністерство охорони здоров’я України та колективу Рівненської обласної клінічної лікарні, — зауважив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.

Спільно з паном міністром, фахівцями Бюро ВООЗ в Україні на чолі з главою Бюро Ярно Хабіхтом та керівництвом обласної лікарні, обговорили досягнення та стратегію розвитку найбільшого медичного підприємства Рівненщини.

Читайте також: На Рівненщині прискорюють збір соняшника

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.