Вт. Кві 16th, 2024

Договір про співпрацю невдовзі підпишуть Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни та Луганський державний медичний університет.

Йдеться про фізичну реабілітацію на післядипломному рівні – тобто це фактично готові лікарі. Для розуміння: навчальний заклад торік мав до півсотні таких спеціалістів,а цього року планується випустити ще близько ста. Здебільшого це молоді фахівці з Рівненщини, але є і з Луганщини. Про це повідомили у пресслужбі Рівненської облради.

– Це не початок, а продовження співпраці між закладами. Дотепер у госпіталі з нашими захисниками працювали студенти на додипломному рівні. А надалі у планах – розвивати ще й психологічну реабілітацію, – зазначив голова обласної ради Андрій Карауш.

Керівник госпіталю Андрій Бурачик і ректор університету Сергій Смірнов називають таку співпрацю взаємовигідною, тому що йдеться про допомогу нашим Героям.

До слова, на базі комунального підприємства обласної ради «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» діє один із найбільших в Україні реабілітаційних центрів, де відновлюють здоров’я бійці з різних областей. Тут стартувало будівництво нового сучасного реабілітаційного корпусу. Крім того, з 2022 року в госпіталі працює бригада реабілітологів з різних країн світу, які спільно з нашими медиками відновлюють як фізичне, так і психічне здоров’я наших захисників і захисниць. А віднедавна працює візкова майстерня та зал асистивних технологій. 

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.