Пн. Чер 17th, 2024


Перевірки стосується легальності проживання та працевлаштування іноземців

Фото Прикордонної служби Польщі

Співробітники Вроцлавської прикордонної служби перевірили законність працевлаштування 426 іноземців у двох вроцлавських агентствах з працевлаштування.

За результатами перевірок власники компаній були покарані високими штрафами. Також роботодавцям погрожують кримінальними провадженнями.

У двох компаніях перевірено 426 іноземців з України, Узбекистану, Киргизстану, Туркменістану, Таджикистану, Казахстану, Білорусі, Азербайджану, Індії, Непалу, Туреччини, росії, Молдови та Болгарії.

Результатом перевірки стало виявлення порушень законодавства щодо аж 377 іноземців, – зазначається у повідомленні Головного управління прикордонної служби Польщі..

Перевірка тривала кілька місяців та включала співпрацю з іншими інституціями та органами, і, перш за все, аналіз досьє працівників

Було виявлено порушення Закону про сприяння зайнятості на ринку праці Польщі.

Під час перевірки підприємців за виявлені порушення оштрафували на 5 тис. злотих. кожного.

 

Однак на цьому наслідки для роботодавців та працівників не закінчуються.

У ході подальших заходів будуть здійснюватися кримінальні провадження щодо, зокрема, підозри у сприянні незаконному перетину кордону та легалізації праці та перебування іноземців на території Республіки Польща, а також адміністративне провадження, що зобов’яже іноземців повернутися до країн походження.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.