Сб. Чер 22nd, 2024

Попри набуту за життя мудрість, зірки на окремих людей впливають таким чином, що перебування поруч з ними стає просто нестерпним

ДІВИ 

Педанти від природи, вони все життя прагнуть досконалості. Однак у старості вони стають просто нестерпними людьми. Діви у похилому віці не хочуть прислухатися до думки навколишніх чи підкорятися їм. Діви звикли поводити себе як вважають за потрібне, і продовжують це робити, навіть коли таке геть недоречне. Вони вважають за краще думати лише про свої інтереси, і нехтують інтересами й потреби інших.

Найгірше, що Діви не вважають це проявом егоїзму. Вони впевнені, що поводяться природно.

СКОРПІОНИ

У молодості із представниками знака буває складно. Проте з кожним роком ситуація лише погіршується. З виходом на пенсію Скорпіони починають виявляти агресію та злість, яку вони накопичили за всі роки свого свідомого життя. Такі ситуації виникають лише тому, що їм не вистачає нових вражень та емоцій.

Річ у тому, що в літньому віці у них зменшується коло спілкування та кількість контактів із суспільством. А сварка – це єдиний і доступний спосіб отримати нові емоції.

ВОДОЛІЇ

Для представників знака існує лише одна правильна думка, і вона належить їм. Вони не сприймають погляди навколишніх людей, вони їх просто відкидають. З кожним роком це проявляється дедалі яскравіше. Водолії люблять командувати, вказувати, що робити, і вимагати підпорядкування.

Особливо сильно дістається наймолодшим родичам. Адже немає нічого кращого для Водоліїв, як когось повчати й повчати.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.