Пт. Чер 21st, 2024


Відповідь мольфара

Бувають у житті періоди, коли все падає з рук. Хтось вважає, що це просто «чорна смуга», а хтось починає панікувати та думати, що на нього навели порчу.

Мольфар Макс Гордєєв ексклюзивно для УНІАН розповів, як зрозуміти, що на вас порча і як її легко позбутися.

Порча може виявлятися в різних формах і мати безліч симптомів. Ось деякі з найпоширеніших ознак:

 1. Постійні невдачі. Якщо у вашому житті раптово починають відбуватися постійні невдачі, попри всі зусилля, це може бути ознакою псування.
 2. Нез’ясовне погіршення здоров’я. Раптові хвороби, хронічна втома, депресія чи тривога без видимих ​​причин.
 3. Проблеми у відносинах. Часті конфлікти з близькими, розлад у сім’ї або з друзями.
 4. Відчуття тяжкої енергії. Відчуття тиску, тривоги, страху чи загальної тяжкості, якщо воно виникає раптово.
 5. Незрозумілі сни та кошмари. Часті дивні сни чи кошмари, що викликають занепокоєння.
 6. Проблеми із фінансами. Незрозумілі фінансові труднощі чи раптові втрати грошей.
 7. Відчуття присутності. Відчуття, що хтось постійно спостерігає за вами або є поруч, навіть якщо ви самі.

Порча може бути накладена з різних причин, але вони завжди не дуже позитивні.

 1. Заздрість та ненависть. Сильні негативні емоції, такі як заздрість чи ненависть, можуть спричинити накладання псування.
 2. Магічний вплив. Псування може бути результатом цілеспрямованого магічного впливу з боку людей, які займаються чорною магією.
 3. Порушення заборон. Іноді псування накладається внаслідок порушення певних заборон чи табу, особливо якщо ви займаєтеся магією чи окультними практиками.
 4. Родові прокляття. Деякі псування можуть передаватися з покоління до покоління і бути результатом родового прокляття.

Практичні методи позбавлення від порчі

 

Очищення сіллю та лимоном

Це один із найпростіших та найефективніших методів. Візьміть свіжий лимон і розріжте його навпіл. Рясно посипте половинки морської солі. Проведіть половинками лимона по всьому тілу, візуалізуючи як негативна енергія вбирається в лимон. Після цього викиньте лимон якомога далі від будинку. Цей ритуал рекомендується проводити кілька днів поспіль, доки не відчуєте покращення.

Ритуальні ванни

Ванни із сіллю та травами можуть ефективно очищати вашу енергію. Наповніть ванну теплою водою. Додайте 2 чашки солі та 10 крапель ефірної олії розмарину або кілька пакетиків ромашкового чаю. Під час купання уявляйте, як негативна енергія йде у воду. Після ванни дайте тілу висохнути на повітрі. Якщо псування сильне, повторюйте ритуал три дні поспіль.

Обкурювання

Використання трав для обкурювання – чудовий спосіб очистити простір. Засвітіть пучок шавлії, полину або лаванди. Обкуріть своє тіло та будинок, уявляючи, як дим забирає негативну енергію. Промовляйте захисні молитви або заклинання під час обкурювання. Цей метод можна використовувати разом з іншими для посилення ефекту.

Захисні амулети та талісмани

Носіння захисних амулетів допомагає відображати негативну енергію. Носіть каміння, такі як чорний турмалін або обсидіан. Заряджайте амулети, тримаючи в руках і візуалізуючи їх захисну силу. Не забувайте регулярно очищати та заряджати ваші амулети, щоб вони залишалися ефективними.

Медитація та візуалізація

Практика медитації та візуалізації допомагає зміцнити ваш енергетичний захист. Знайдіть тихе місце та сядьте у зручну позу. Візуалізуйте навколо себе яскраве світло, яке створює захисний бар’єр. Повторюйте афірмації, такі як «Я захищений(а)» або «Жодна негативна енергія не може проникнути до мене».

Звернення до професіонала

Якщо ви відчуваєте, що не можете впоратися самостійно, зверніться до досвідченого мага або цілителя. Вони можуть провести більш складні ритуали й допомогти вам зняти псування.

Пам’ятайте, що найважливіше – зберігати позитивний настрій та віру у свої сили. Негативний вплив може бути сильним, але ваша воля та захист можуть бути ще сильнішими.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.